Değiştik, geliştik ve yenilendik!

Değiştik, geliştik ve yenilendik!

TEZMAKSAN’da teknolojik gelişim ve yenileşmeye paralel olarak dönüşüm rüzgarları esiyor. Değişen kurumsal kimlik çalışmalarının içerisinde yeni logoyerini aldı ve çok beğenildi. İşte yenilenen logonun hikayesi ve logoyu var eden, sektörde fark yaratan TEZMAKSAN hizmetleri TEZMAKSAN’ın Descartes’in “Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir” sözünü anımsatarak köklü bir kurumsal değişimbaşlattı. Bu değişim sırasında TEZMAKSAN’ın logosu da yenilenerek ve güzelleşerek dönüşüm yaşadı. “Güleryüzlü Teknoloji”sloganıyla yer alan logonun hikayesi ise şu şekilde: “Değişim, değişmeyen tek olgudur belki de… Biz de güçlü değişimrüzgarlarını doğru zamanda hissedip, yeni ufuklara yelken açabilecek kadar cesur olan ender arkalardanız. Yıllar içerisindetek rakibiz kendimiz olduk, hep ileri baktık. Her zaman Teknolojiyi rehber aldık. Sürekli değişen ve yenilenen teknolojiyi rehberalmışken logomuz da aynı kalamazdı. Bu yüzden elimizi taşın altına koyduk ve logosunu değiştiren her kurum gibi risk aldık.Köklerimize bağlı olduğumuzu hatırlatır ve durmadan, sürekli yeni hedeflere yelken açtığımızın altını çizeriz…”Mühendisliğin ana sembolü olan T cetvelini andıran TEZMAKSAN’ın baş harfinin etrafındaki dört çember arçası, kurumunüzerine sağlam temellerle durduğu Servis ve Yedek Parça, Bakım, Kiralama ve Akademi hizmetlerini temsil etmektedir. Buçemberin dört parçası, birleştiğinde TEZMAKSAN’ı oluşturuyor. Çember parçalarını birleştiren ve T’nin en altına gelen yeşil çember ise “Güleryüzlü Teknoloji” sloganını tamamlıyor.

Değiştik, geliştik ve yenilendik!
TEZMAKSAN Makina Servis Hizmetleri
35 yıldır Türkiye sanayisine hizmet vermeye devam eden TEZMAKSAN Makine 67 kişilik deneyimli teknik servis ekibi ile CNC ve Üniversal takım tezgahlarınız için Mekanik, Elektrik- Elektronik, Eğitim-Kurulum, Elektro ve Erozyon alanlarında İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Konya, Adana bölgeleri ve çevre illerde her türlü arızalara 24 saat içinde müdahale etmeye devam etmektedir. TEZMAKSAN Teknik Servis bünyesinde, bildirilen arızalara anında telefon ile teknik servis desteği verildiği gibi, müdahale edilmesi gereken diğer teknik servis çağrıları da faks veya e-posta ile alınarak ERP sistemi ile takibe alınmaktadır. Ayrıca hafta sonu ve bayram tatilleri sırasında alınan yazılı servis çağrılarına da çalışılmaya başlanılan ilk iş günü içinde müdahale edilmektedir.

 

TEZMAKSAN Akademi
“TEZMAKSAN Makine, sanayiye yönelik sosyal sorumluluk projeleri kapsamında, mesleki beceri edinme hususunu önemle ele alarak, sektörel sıkıntıların giderilmesine destek verebilmek amacıyla, 2015 yılında TEZMAKSAN Akademi’yi kurarak mesleki beceriyi ve farkındalığı artırmayı hedef belirledi. Teknik ve Mesleki liselerin yanı sıra yüksekokul ve Lisans programı öğrencilerine verdiği eğitim ve seminerleri İstanbul Bayrampaşa Merkez binasında, “Kariyer Bizimle Başlar” sloganı ile TEZMAKSAN Akademi çatısı altında gerçekleştirdi… Ülkemiz genelinde mesleki öğrenim görmekte olan öğrencilerimizi sınıfında ağırlayarak ÜCRETSİZ eğitim veren TEZMAKSAN Akademi; farklı kategorilerde eğitim içeriklerinin sunulduğu, sektöre hizmet eden, kar amacı gütmeyen bir eğitim platformudur.”

 

TEZMAKSAN Bakım
Tezmaksan Teknik Servis, makinelerinizin yıllık bakım-onarım maliyet analizlerinin önceden belirlenebilmesi, , ileride olabilecek arızaların zamanında tespiti, önlenmesi ve müdahalesi, duruş sayısının azaltılması, üretimi kapasitenizin arttırılması ve zaman maliyetlerinizin minimize edilebilmesi amacıyla, üretici firmalarının önerileri doğrultusunda üç seçenekli “Memo Bakım Paketlerini” hizmetinize sunuyor. Böylelikle bu planlı bakım anlaşmalarından herhangi birine abone olan müşterilerimize her zaman öncelik sağlanmakla birlikte, bakım işlemi sırasında ve bitiminde firmanızın bakım sorumlularına makinalarınıza ilişkin periyodik bakım eğitimleri de verilecektir

 

Teklonoji Kiralama
“Üretmek için yatırım yapmanıza gerek yok, makinenizi siz seçin biz kiralayalım!” sloganıyla belli aralıklarla makine yenileme ihtiyacı olan, proje bazında iş yapan müşterileri için 30 yılı aşkın süredir Amerika ve Avrupa’da kullanılmakta olan “TEKNOLOJİ FİNANSAL KİRALAMA” hizmeti TEZMAKSAN çatısı altında kullanıma başlanmıştır. TEZMAKSAN tarafından, projenize uygun seçeceğiniz tezgah yeni ve kullanılmamış olarak teslim edilmektedir. Teknoloji finansal kiralama hizmetinin kısaca avantajları; Yatırım için bütçe ayırmaya gerek olmaması, kira faturaları gider olarak kullanılabilmesi, yatırımın ikinci el değer riski belirsizliğinden korunabilmesi, bakım, sigorta riskleri firma dışarısına çıkartılması, dönem sonunda kira süresini uzatılması, yeni tezgah alınması veya geri iade opsiyonu, 1 yıldan, 4 yıla kadar kiralama imkanı olarak sıralanmaktadır.


Son Sayımız
Machine Tool Express Sayılar
Machine Tool Express Sayı 96
Machine Tool Express Sayı 95
Machine Tool Express Sayı 94
Machine Tool Express Sayı 93
Machine Tool Express Sayı 92
Machine Tool Express Sayı 91
Machine Tool Express Sayı 90
Machine Tool Express Sayı 89
Machine Tool Express Sayı 88
Machine Tool Express Sayı 87
Machine Tool Express Sayı 86
Machine Tool Express Sayı 85en
Machine Tool Express Sayı 84
Machine Tool Express Sayı 83
Machine Tool Express Sayı 82
Machine Tool Express Sayı 81
Machine Tool Express Sayı 80
Machine Tool Express Sayı 79
Machine Tool Express Sayı 78
Machine Tool Express Sayı 77
Machine Tool Express Sayı 76
Machine Tool Express Sayı 75
Machine Tool Express Sayı 74
Machine Tool Express Sayı 73
Machine Tool Express Sayı 72
Machine Tool Express Sayı 71
Machine Tool Express Sayı 70
Machine Tool Express Sayı 69
Machine Tool Express Sayı 68
Machine Tool Express Sayı 67
Machine Tool Express Sayı 66
Machine Tool Express Sayı 65
Machine Tool Express Sayı 64
Machine Tool Express Sayı 63
Machine Tool Express Sayı 62
Machine Tool Express Sayı 61
Machine Tool Express Sayı 60
Machine Tool Express Sayı 59
Machine Tool Express Sayı 58
Machine Tool Express Sayı 57
Machine Tool Express Sayı 56
Machine Tool Express Sayı 55
Machine Tool Express Sayı 54
Machine Tool Express Sayı 53
Machine Tool Express Sayı 52
Machine Tool Express Sayı 51
Machine Tool Express Sayı 50
Machine Tool Express Sayı 49
Machine Tool Express Sayı 48
Machine Tool Express Sayı 47
Machine Tool Express Sayı 46
Machine Tool Express Sayı 45
Machine Tool Express Sayı 44
Machine Tool Express Sayı 43
Machine Tool Express Sayı 42
Machine Tool Express Sayı 41
Machine Tool Express Sayı 40
Machine Tool Express Sayı 39
Machine Tool Express Sayı 38
Machine Tool Express Sayı 37
Machine Tool Express Sayı 36
Machine Tool Express Sayı 35
Machine Tool Express Sayı 34
Machine Tool Express Sayı 33
Machine Tool Express Sayı 31
Machine Tool Express Sayı 30
Machine Tool Express Sayı 28
Machine Tool Express Sayı 27
Machine Tool Express Sayı 26
Machine Tool Express Sayı 25
Machine Tool Express Sayı 24
Machine Tool Express Sayı 23
Machine Tool Express Sayı 22
Machine Tool Express Sayı 21
Machine Tool Express Sayı 19
Machine Tool Express Sayı 18
Machine Tool Express Sayı 16
Machine Tool Express Sayı 15
Machine Tool Express Sayı 14
İlanlar
Abone Ol

Haber bültenimize abone olarak sektör haberlerden ve size özel fırsatlarımızdan haberdar olmak için tıklayınız.