TEZMAKSAN, EMO Hannover’deki standında “Made in Turkey” sistemlerini görücüye çıkardı

EMO Hannover 2019 Fuarı, 16-21 Eylül tarihleri arasında “dünyanın en büyük üretim teknolojileri şovu olarak” endüstri ilgililerini ağırladı. Değişen dünyanın değişen üretim biçimlerini kapsayan fuar, geçtiğimiz dönemde olduğu gibi bu yıl da Endüstri 4.0, Akıllı Teknolojiler ve Dijitalizasyon temalarına odaklandı. Çözüm ortaklarına teknoloji sunmanın ötesinde üretimde verimliliği artıran sistemler de üreten TEZMAKSAN, Ar-Ge ve inovasyon çalışmalarıyla geliştirdiği CUBEBOX ve KAPASİTEMATİK sistemleriyle EMO Hannover 2019’da yer aldı. TEZMAKSAN Satış Direktörü Erdinç Koç ve TEZMAKSAN Kurumsal Müşteri İlişkileri Direktörü Yalçın Paslı, EMO Hannover 2019 gözlemlerini paylaştı.

TEZMAKSAN Satış Direktörü Erdinç Koç:
​“TEZMAKSAN’ın temsilciliğini yürüttüğü firmalar, EMO Hannover’in gözde markaları arasındaydı”

EMO 2019 Fuarı 16 - 21 Eylül 2019 tarihleri arasında, üretim teknolojisine ilgi duyan ticari ziyaretçiler için uluslararası buluşma noktası oldu. “Yarının üretimini yönlendiren akıllı teknolojiler” temasıyla gerçekleşen fuarda; daha fazla üretkenlik, daha iyi kalite ve daha fazla esnekliğin anahtarı olarak akıllı teknolojilere odaklanıldı.

Dünyanın önde gelen metal işleme fuarı EMO Hannover’de, metal işleme endüstrisinde hizmet veren katılımcı firmalar tarafından özellikle çok eksenli bilgisayar kontrollü makinaları, Endüstri 4.0 uyumlu yazılımları, endüstriyel üretim için otomasyon sistemleri sergilendi.

 

“TEZMAKSAN, EMO Hannover 2019’da yerli ve milli sistemlerini tanıttı”

TEZMAKSAN olarak standımızda KAPASİTEMATİK ve CUBEBOX otomasyon sistemimizin tanıtımını yaptık. Avrupa pazarı için heyecan verici görüşmelerimiz oldu. Ayrıca pek çok Türk firması da standımızı ziyaret etti. Bizim için EMO Hannover 2019, endüstriyel know-how alışverişi ve özel ağ oluşturma etkinlikleri fuarın öne çıkan özellikleriydi.

Temsilciğini yaptığımız Goodway firması, yeni SW-12 Kayar Otomat, GRW Taşlama ve çok eksenli torna tezgahlarını tanıttı. Alman meşeili Röders firması 3 ve 5 eksen üst segment tezgahları ve SW firması yine çok eksenli ve çok işmilli 5 eksen yatay işleme merkezleriyle, fuarın en gözde markaları arasında yer aldı. Dünyanın dört bir yanından gelen katılımcılar ve metal işleme teknolojisinin tüm segmentlerinden gelen ziyaretçiler; EMO Hannover’de yer aldı. Türkiye’den katılım, beklentilerimizin üzerindeydi.

TEZMAKSAN Kurumsal Müşteri İlişkileri Direktörü Yalçın Paslı:

“EMO Hannover, talaşlı imalatın hangi yöne gittiğini kavrama imkanı sunuyor”

Öncelikli olarak EMO Hannover Fuarı’nı ziyaret ettiğiniz zaman, fuarcılığın sadece büyük sergi alanları yapmak; birkaç gazete, televizyon reklamından ibaret olmadığını ve nasıl olması gerektiğini görüyorsunuz. Fuara bu yıl kendi ürünlerimizle katıldığımız için kurulumundan, bitimine kadar işlerin ne kadar organize ve düzenli yapıldığını gözlemleme şansımız daha iyi oldu.

Fuara ulaşım, fuar içerisindeki sosyal alanlar, yönlendirmeleri vs. gördükten sonra sadece sanayi anlamında değil; Türkiye’nin önünde bu tür etkinliklerde alınması gereken çok yol olduğunu düşünüyorum.

EMO Hannover 2019, herhangi bir sanayi ürünü konusunda üretim yapan firmaların, fuarcılık yaptığını düşünen işletmelerin ziyaret etmesi; birkaç gün vakit geçirmesi gereken bir organizasyondu. Kendi açımdan yorucuydu ama fuar sayesinde talaşlı imalatın ve buna bağlı gelişmelerin hangi yöne doğru gittiğini çok daha iyi kavradığımı düşünüyorum. İş yaptığımız müşterilerimizle karşılıklı değerlendirebileceğimiz gibi 3 yıldır meslek liseleri ve üniversitelerde gerçekleştirdiğimiz Torna ile Şekillenen Hayatlar seminerlerinde de gençlerimizle paylaşabileceğim oldukça fazla bilgi edindim.


Etiketler: emo hannover   goodway   kapasitematik   erdinç koç   üretim   arge   teknoloji   cubebox   emo 2019   yalçın   5 eksen yatay işleme   grw   sw 12   yerli ve milli üretim   inovasyon   dijitalizasyon   akıllı teknolojiler   endüstri 40   made in turkey   

2020 Ocak - Şubat Sayımız
Machine Tool Express Sayılar
Machine Tool Express Sayı 88
Machine Tool Express Sayı 87
Machine Tool Express Sayı 86
Machine Tool Express Sayı 85 EN
Machine Tool Express Sayı 85
Machine Tool Express Sayı 84
Machine Tool Express Sayı 83
Machine Tool Express Sayı 82
Machine Tool Express Sayı 81
Machine Tool Express Sayı 80
Machine Tool Express Sayı 79
Machine Tool Express Sayı 78
Machine Tool Express Sayı 77
Machine Tool Express Sayı 76
Machine Tool Express Sayı 75
Machine Tool Express Sayı 74
Machine Tool Express Sayı 73
Machine Tool Express Sayı 72
Machine Tool Express Sayı 71
Machine Tool Express Sayı 70
Machine Tool Express Sayı 69
Machine Tool Express Sayı 68
Machine Tool Express Sayı 67
Machine Tool Express Sayı 66
Machine Tool Express Sayı 65
Machine Tool Express Sayı 64
Machine Tool Express Sayı 63
Machine Tool Express Sayı 62
Machine Tool Express Sayı 61
Machine Tool Express Sayı 60
Machine Tool Express Sayı 59
Machine Tool Express Sayı 58
Machine Tool Express Sayı 57
Machine Tool Express Sayı 56
Machine Tool Express Sayı 55
Machine Tool Express Sayı 54
Machine Tool Express Sayı 53
Machine Tool Express Sayı 52
Machine Tool Express Sayı 51
Machine Tool Express Sayı 50
Machine Tool Express Sayı 49
Machine Tool Express Sayı 48
Machine Tool Express Sayı 47
Machine Tool Express Sayı 46
Machine Tool Express Sayı 45
Machine Tool Express Sayı 44
Machine Tool Express Sayı 43
Machine Tool Express Sayı 42
Machine Tool Express Sayı 41
Machine Tool Express Sayı 40
Machine Tool Express Sayı 39
Machine Tool Express Sayı 38
Machine Tool Express Sayı 37
Machine Tool Express Sayı 36
Machine Tool Express Sayı 35
Machine Tool Express Sayı 34
Machine Tool Express Sayı 33
Machine Tool Express Sayı 21
İlanlar
Abone Ol

Haber bültenimize abone olarak sektör haberlerden ve size özel fırsatlarımızdan haberdar ol.