TEZMAKSAN Akademi eğitimleri sonrasında, CNC operatörlerinin verimliliklerinde yüzde 70 artış gözlemlendi

TEZMAKSAN Akademi, imalat sektöründe çalışan CNC operatörlerine nitelik kazandırıyor. Akademi’de nitelik kazanan personel, edindiği kısayol ve pratik bilgilerle set-up sürelerini kısaltıp, üreticiye hem zamandan hem maliyetten kazandırıyor. Bu avantajları yakalayan sanayici, personelini birçok kez TEZMAKSAN Akademi eğitimlerine yönlendiriyor. Bu firmalar aynı zamanda TEZMAKSAN Akademi eğitimlerinde süreklilik sağlıyor. Eğitimden vazgeçemeyen firmaların imalat sorumluları, TEZMAKSAN Akademi sonrasında operatörlerdeki verimlilik artışını anlattı. 

SİMTEK İmalat Sorumlusu Hakan Temiz​

SİMTEK olarak TEZMAKSAN Akademi’deki operatör eğitimlerine beş kişi gönderdik. Operatörlerimiz bilgilerini tazeledi ve çalıştıkları teknolojilere yönelik güncel bilgiler edindi. Üretimde zaman kazandıran kısa yol uygulamaları edindiler. TEZMAKSAN Akademi CNC operatör eğitimleri ile yüzde 50 verimlilik sağladık. Hem maliyetimiz düştü hem de zamandan kazandık. Akademi’deki eğitimleri faydalı bulduk ve yine katılım sağlamak için eğitimleri takip ediyoruz.

 

 

ESTAŞ Eksantrik A.Ş. İmalat Sorumlusu Seca Yazıcılar​ 

TEZMAKSAN Akademi eğitimleri fabrika bünyemizde gerçekleşti. Çok memnun kaldık. Hem teorik hem pratik eğitim ile 50 operatörümüz donanım kazandı. Eğitimler nitelikliydi. İşe sıfırdan başlayan operatörlerimiz iş öğrenirken, tecrübeli olanlar da bildiklerinin üzerine yenilerini ekledi. İşgücü ve üretim kalitesi olarak verim kazandık.

 

 

 

MKGS Morgan Karbon Grafit İmalat Sorumlusu Güray Ünsal

Firmamızdan 5 operatör, TEZMAKSAN Akademi’de eğitim aldı. Teorinin yanı sıra pratik bilgiler edinmek de operatörlerimiz için faydalı oldu. Memnun kaldık. Personelimiz TEZMAKSAN Akademi eğitimi sayesinde uygulamaya yönelik daha pratik bilgiler kazandı. Üretimde set-up süresi kısaldı. İster sıfırdan başlasın, isterse tecrübeli olsun; TEZMAKSAN Akademi’nin operatör eğitimlerini herkese tavsiye ediyoruz. Akademi eğitimleri sonrasında operatörlerimiz, yüzde 75 verim artışı yaşadı.

 

 

EKSTRA Metal Döküm İmalat Müdürü Murat Çelebi​

Tabii ki TEZMAKSAN Akademi’nin eğitimi çok faydalıydı. Eğitim sayesinde, özellikle program yazma, torna ve çevirimler konusunda operatörlerimiz önemli aşamalar kaydetti. Program yazma süreleri de kısaldığı için hem zamandan hem maliyetten kazandık. Personelimizde, TEZMAKSAN Akademi sonrasında yüzde 70 ilerleme gözlemledik. Eğitimleri faydalı bulduğumuz için katılım sağlamaya devam edeceğiz..


Etiketler: estas   tezmaksan akademi   cnc   ekstra metal   morgan   simtek   cnc eğiim   

2018 Tasarım ve Kodlama Tezmaksan A.Ş.