Öğrencilere sanayiyi sevdiren TEZMAKSAN Makina’ya ödül geldi!

TAYSAD’dan TEZMAKSAN’a ‘Kurumsal Sosyal Sorumluluk’ ödülü geldi. Bugüne kadar 800’ün üzerindemeslek lisesi öğrencisine eğitim veren TEZMAKSAN Akademi, gerçekleştirdiği projeler ile TAYSAD
tarafından ‘Kurumsal Sosyal Sorumluluk’ ödülüne layık görüldü. TEZMAKSAN Genel Müdürü Hakan Aydoğdu konuyla ilgili “Her şey inanmakla başlar, biz ülkemize ve sanayiye ve en önemlisi geleceğin sanayicisi olacak öğrencilerimize inandık” dedi.

TEZMAKSAN Makina’nın, sanayi sektöründe “nitelikli eleman sorununun” çözümüne yönelik 2015 yılında hayata geçirdiği TEZMAKSAN Akademi’ye ödül geldi. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü’nün de katıldığı Taşıt Araçları Tedarik Sanayicileri Derneği’nin 40’ıncı Genel Kurulu’nda TEZMAKSAN Akademi “Kurumsal Sosyal Sorumluluk” kategorisinde üçüncülük ödülüne layık görüldü. TEZMAKSAN Genel Müdürü Hakan Aydoğdu, ödülünü Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’dan aldı.

“Her şey inanmakla başlar”

TEZMAKSAN Genel Müdürü Hakan Aydoğdu “Her şey inanmakla başlar, biz TEZMAKSAN Akademi olarak ülkemize ve sanayiye ve en önemlisi geleceğin sanayicisi olacak öğrencilerimize inandık.
Bu uğurda geliştirdiğimiz sosyal sorumluluk projelerinde hem gelişmeyi hem de sürekli olmayı amaçlıyoruz. Bizi bu ödüle layık gören TAYSAD Yönetim Kuruluna ve çalışanlarına teşekkür ediyorum. Bu ödülü tüm ekibimiz adına kabul ediyorum” dedi.


Etiketler: hakan aydogdu   tezmaksan ödül   taysad   

2018 Tasarım ve Kodlama Tezmaksan A.Ş.