ESTAŞ, 3500’üncü Goodway’i “TEZMAKSAN Güvencesi” olarak tanımlıyor

Eksantrik Genel Müdürü Osman Mavuş: “TEZMAKSAN, firmamızın yatırım planlarının tamamlayıcı unsuru… Yılları aşkın süredir saygı, sevgi ve güvenle çalışıyoruz. Çünkü TEZMAKSAN’ın fiyat, kalite ve servis noktasındaki hizmetleri, ESTAŞ’ın küresel arenadaki hedefleri ile uyuşuyor. Firmanın sattığı 3500’üncü Goodway’i, parkurumuzdaki sayısız TEZMAKSAN teknolojisinin arasında yerini aldı. Goodway bizim için ‘TEZMAKSAN Güvencesi’ demek. Tahminimizden daha gelişmiş bir performansla üretim gerçekleştiriyorlar. Markanın çoğunlukla firma stoklarında bulunması, hızlı yatırım kararları almamızı sağlıyor. Pek çok avantajı görmesek, kolay tedarikçi değiştirebilen piyasada, TEZMAKSAN’la bu güzel ilişki sürdüremezdik.”

Parkurunuzda sayısız TEZMAKSAN teknolojisi var. Bu alışverişi nasıl pekiştirdiniz?
TEZMAKSAN ile ESTAŞ’ın çok uzun yıllara varan bir ilişki ve diyaloğu var. Fakat bu durum sevgi ve saygının ötesinde; TEZMAKSAN firması, ESTAŞ’ın yatırım planlarının tamamlayıcı unsuru olmasıdır.
İki kurumun iş yapış kültürü nasıl? 
TEZMAKSAN’ın fiyat, kalite ve servis noktasında her zaman çıtayı yukarıda tutan trendi, ESTAŞ’ın küresel arenadaki hedefleri ile uyuşmaktadır. TEZMAKSAN’da, temas içinde olduğumuz herkesten kendi firmamızda da hissettiğimiz saygı ve bilgi içeriğini görmekteyiz. Rekabetçi otomotiv yan sanayide zaten bu faydaları görmesek; 10 cent için bile tedarikçi değiştirebilen piyasada, biz de TEZMAKSAN’la bu güzel ilişki sürdüremezdik.
TEZMAKSAN’ın sattığı 3500’üncü Goodway’ini siz almışsınız… 
Goodway, markası bizim için başta TEZMAKSAN güvencesi demek… Bunun haricinde fiyat kalite denkleminde iyi bir noktaya oturuyor. Ürün beklenenden daha fazlasını sunuyor ve tezgahta yer alan bazı ekstra opsiyonlar, standart olarak sunuluyor. Daha önce çoğunlukla ikinci el tezgahlarla kapattığımız torna tezgahı açığını, Goodway’ler tahminimizden daha gelişmiş bir performansla yerine getirdiler. 
Goodway size hangi avantajları sunuyor?
İşleme merkezi olarak kullandığımız Extron firmasını, Goodway markasının satın alması; TEZMAKSAN için ayrı bir fırsat doğurabilir diye düşünüyorum. Fakat burada da Goodway’deki hizmetleri temin edebilmek gerekir. Bazen bizler çok hızlı kararlar almak zorunda kalabiliyoruz. Örneğin tek bir gün içerisinde yeni bir yatırım kararıyla, hızla yol almaya çalışıyoruz. Bu durumda Goodway’lerin çoğunlukla firma stoklarında hazır olması, bizim için büyük bir avantaj sağlamaktadır. Aynı hizmeti Extron için de bekliyoruz.


Etiketler: tezmaksan   torna   goodway   estas   cnc   

2018 Tasarım ve Kodlama Tezmaksan A.Ş.